0507 123 43 17

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Servis, Hızlı Teslimat Garantisi
Albayrak Halı Yıkama Servisi 10 yıllık tecrübesi ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için hemen arayın!
İLETİŞİM

Hakkımızda

Temizliğin teknolojiyle buluşma noktası,  Albayrak halı yıkama fabrikası 2006 yılında kurulmuştur.  Daima hızlı ve kaliteli hizmet adına kullandığımız makinalar 3 adet ücretsiz servis aracımız, toz alma makinamız, özel bakteri havuzumuz, tam otomatik HALI YIKAMA makinamız ile hizmetinizdeyiz.

Yıkama Hizmetlerimiz

Halılarınız profesyonel ekibimiz tarafından incelenerek türüne göre şampuan ve makine ile özenle yıkanmaktadır. Yörük,yün, ısparta, bünyan,milas,step, shaggy, el dokuma gibi alt türlerde birinci sınıf profesyonel hizmetimizi sadece telefon numaramızı çevirerek alabilirsiniz. Evdeki toza, kire, maytlara savaş açıyoruz. Sorun temizlikse, Çözüm biziz!

Vermiş Olduğumuz Diğer Hizmetler

  • Koltuk Yıkama
  • Çekyat Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama

Sektörde uzun süredir hizmet veren Albayrak Halı Yıkama firmamız halı yıkama ve temizlik sektörü içerisinde önde gelen firmalar arasında yer alıyor. Değerli müşterilerimize uzun yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.