0507 123 43 17

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Servis, Hızlı Teslimat Garantisi
Albayrak Halı Yıkama Servisi 10 yıllık tecrübesi ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için hemen arayın!
İLETİŞİM

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuklarınız gündelik hayatta en çok kullandığınız eşyaların başında gelmektedir. Koltuklarınızın temiz olması sağlığınız açısından çok önemlidir. İşte tam bu noktada albayrak koltuk yıkama firması devreye girmektedir. Koltuklarınızı tüm bakterilerden ve kirlerden arındırıyoruz. Koltuk yıkama hizmetini büyük titizlikle yürütüyoruz.

Koltuklarda temizlenmelidir koltuk yıkama işinde halı yıkamada uygulanan teknikten çok farklı uygulamalar gerektirir halılar yüzlerce litre su ile yıkanırken koltuklarda sulu yıkama söz konusu değildir kuru köpük yıkama tekniği uygulanır ve yıkama sonrasında çok kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.

Günümüzün büyük çoğunluğu ev ya da iş yerlerinde koltuklarda geçmektedir koltuklar halılarda olduğundan daha çok toz kir ve mikrop biriktirirler.

Koltuklarınıza işleyen leke ve kirlerden kurtularak, sevdiklerinize daha sağlıklı bir ortam sunabilirsiniz.  Koltuk yıkama  özen ister, koltuklarınızı yıkatmak için bizimle irtibata geçin

385 kez görüntülendi