0507 123 43 17

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Servis, Hızlı Teslimat Garantisi
Albayrak Halı Yıkama Servisi 10 yıllık tecrübesi ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için hemen arayın!
İLETİŞİM

Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar halı yıkama firmamız yaklaşık 20 yıllık geçmişiyle Üsküdar bölgesinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Siparişinizle birlikte halılarınızı kapınızdan  en kısa sürede ücretsiz servisimizle alıp modern tesisimizde her halı türüne farklı anti bakteryel temizlik ürünlerimizle işinin uzmanı personellerce otomatik makinede yıkandıktan sonra kapalı kurutma odalarında uygun ısılarda kurutulur, kalite kontrolleride yapıldıktan sonra paketlenerek 5 iş günü içerisinde siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Üsküdar halı yıkama firması olarak Üsküdar’ın tüm mahallelerinde

Zeynep Kamil Mahallesi  Yavuz Türk Mahallesi, Valide Atik Mahallesi, Selami Ali Mahallesi, Murat Reis Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi Kuleli Mahallesi. Kirazlı Tepe Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Çengelköy Mahallesi İcadiye Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Ünalan Mahallesi,Bulgurlu Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan Yıkama,Battaniye Yıkama, Stor Ve Zebra Perde Yıkama hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar halı yıkama olarak bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür eder pişman olmayacağınızı belirtiriz bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir.

372 kez görüntülendi