0507 123 43 17

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Servis, Hızlı Teslimat Garantisi
Albayrak Halı Yıkama Servisi 10 yıllık tecrübesi ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti için hemen arayın!
İLETİŞİM

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Yatak yıkama günde en az 8 saat zaman geçirdiğimiz istirahat ettiğimiz dinlendiğimiz kalktığımızda bir önceki günün yorgunluğunu attığımız çok değerli varlığımız sıcacık yatağımız temiz ve hijyenik olmalı bu hem sağlığımız hemde konforlu ve güzel uyuyup dinlenmemiz için şarttır yatakların esnek kumaşı kalın dolgu malzemesi toz ve deri parçalarını içine çeken bir yapıda olması geceleri terlememiz yatağımızın inanılmaz derecede sağlıksız bir alan oluşturmasına ve kötü kokmasına sebep olmaktadır .

Halı ve koltuklarda olduğundan daha çok akarlar alerjenler  mikrobik  organizmalar bulunurlar yataklarında yıkanması bu sebepten çok gereklidir yatak yorgan battaniye yıkama konusunda firmamız siz değerli müşterilerine belki en uygun fiyatı garanti edemiyor ama en iyi temizliği garanti eder siz ve sevdikleriniz için temizlik ve hijyenin doğru adresi olan firmamızı secin.

379 kez görüntülendi